DISASTER RECOVERY

Zapewnij ciągłość działania

Usługa Disaster Recovery Center to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie danych na wypadek ich utraty w podstawowym centrum danych.

W ramach naszej oferty DRC można zarówno wydzierżawić infrastrukturę serwerową od nas, jak i skorzystać z kolokacji w naszym Centrum Danych w Gdyni. W ramach podstawowej usługi zapewniamy:

  1. Kolokację lub dzierżawę serwera na kopie zapasowe danych dla klientów, którzy:
    • posiadają usługę kolokacji lub serwera dedykowanego w naszym Centrum Danych w Gdańsku. Zapewniamy usługę z bardzo szybkim transferem wewnętrznym między obydwoma DC (od 1 Gbps do 10 Gbps i więcej);
    • posiadają usługę kolokacji lub serwera dedykowanego w innym DC. W takim wypadku prędkość połączenia jest uzależniona od operatorów między centrami danych.
  2. Wygodne stanowiska pracy z dostępem do internetu dla administratorów lub innej kadry, niezbędnej dla podtrzymania ciągłości działania firmy na wypadek katastrofy w siedzibie klienta.

Cena usługi DRC jest kalkulowana na podstawie indywidualnych potrzeb i może być dostosowana do konkretnych wymagań.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod adresem sales@artnet.pl. Wspólnie rozważymy Państwa potrzeby i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami