KOLOKACJA

Gwarancja bezpieczeństwa dla
twojej infrastruktury

Jednym z kluczowych czynników dla funkcjonowania firmy jest nieprzerwane działanie jej serwerów w sieci. Kolokacja serwerów w centrum danych Artnet to gwarancja ciągłości zasilania oraz podłączenia do sieci. SLA 99,982%

Bezpieczeństwo twojego sprzętu jest dla nas bardzo ważne. Zaawansowane rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo kolokowanego sprzętu w połączeniu z ochroną fizyczną naszych obiektów i ściśle przestrzeganymi procedurami tworzy spójną strategię bezpieczeństwa.

Kolokacja serwera w naszym centrum danych pozwoli Ci uniknąć konieczności inwestowania w tworzenie lub rozbudowę własnej serwerowni i zakupu kosztownego sprzętu telekomunikacyjnego. Unikniesz również kosztów utrzymania i szkolenia zespołu specjalistów odpowiedzialnych za optymalną pracę serwerów. Kolokując oszczędzasz.

Remote hands – zdalne ręce i oczy w usłudze kolokacji serwera. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, a my wykonamy czynności zgodnie z poleceniem osoby upoważnionej.

Jeśli zależy Ci na zapewnieniu jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa fizycznego, możesz u nas kolokować swoje serwery i inne urządzenia w wydzielonym, zamykanym na klucz boksie 10U lub 20U. Istnieje również możliwość odizolowania własnych szaf w specjalnej klatce.

Dostępność usług kolokacji:

DC GDYNIADC GDAŃSK
KOLOKACJA 1U
ODSEPAROWANY BOX (10U/20U)
SZAFA 42U
TUNEL 2 X 9 SZAF 42U 800mm X 1200mm
KOLOKACJA W KLATCE
KOLOKACJA 1UODSEPAROWANY
BOX (10U/20U)
SZAFA 42UTUNEL
2 X 9 SZAF 42U
800mm X 1200mm
KOLOKACJA
W KLATCE
DC GDAŃSK
DC GDYNIA

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami