SERWERY DEDYKOWANE

Dopasowane do twoich potrzeb biznesowych

Serwer dedykowany to Twoja własna fizyczna maszyna, którą możesz skonfigurować według swoich potrzeb. Jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz dużych zasobów sprzętowych i najwyższego poziomu bezpieczeństwa, które oferuje sprzęt przeznaczony na Twój wyłączny użytek. Usługa serwera dedykowanego to niezależność, maksimum swobody w zarządzaniu.

Oferujemy serwery dedykowane w różnych konfiguracjach, na sprawdzonych platformach renomowanych producentów: HP i Supermicro. Posiadamy konfiguracje z procesorami wielordzeniowymi. Wybierz dyski spośród szerokiej gamy dostępnych dysków serwerowych NVMe, SSD lub HDD. Możesz również dodać do swojego serwera kontroler RAID hardware.

1

Wybierasz konfigurację serwera

2

Podpisujesz umowę
(płatność odroczona)

lub

Przedpłata
(bez umowy)

3

Uruchamiamy twój serwer

W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych usług utrzymujemy stany magazynowe komponentów do serwerów dedykowanych. Zdecydowaną większość konfiguracji uruchamiamy w ciągu kilku godzin. W przypadku niestandardowych konfiguracji, czas oczekiwania na uruchomienie serwera wynosi do 48h.

W naszej ofercie znajdziesz również przygotowane serwery dedykowane w popularnych konfiguracjach, podłączone do infrastruktury Centrum Danych Artnet, gotowe do uruchomienia natychmiast.

Jeżeli potrzebujesz niezawodnego serwera dedykowanego w serwerowni w Polsce, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Do potrzeb klienta podchodzimy elastycznie – zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i cennika.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami