Stabilna i bezpieczna kolokacja serwerów
Stabilność
i bezpieczeństwo
SLA 99,982% dla usługi kolokacji serwera
SLA 99,982%
Kolokuj serwery w naszym centrum danych
Twój sprzęt
Oszczędzaj dzięki kolokacji serwerów
Kolokując
oszczędzasz
Kolokacja serwerów w szafach rack
Kolokując serwery w naszym centrum danych unikniesz inwestowania w tworzenie własnej serwerowni
Jednym z kluczowych czynników dla funkcjonowania firmy jest nieprzerwane działanie serwerów w globalnej sieci.
Kolokacja serwera w naszym centrum danych pozwoli Ci uniknąć konieczności inwestowania w tworzenie lub rozbudowę własnej serwerowni i zakupu kosztownego sprzętu telekomunikacyjnego.
Unikniesz również kosztów utrzymania i szkolenia zespołu specjalistów odpowiedzialnych za nadzór i eksploatację urządzeń oraz systemów zapewniających optymalną pracę serwerów.
Jeszcze większe bezpieczeństwo
Jeśli zależy Ci na zapewnieniu jeszcze wyższego poziomu bezpieczeństwa fizycznego możesz kolokować swoje serwery i inne urządzenia w wydzielonym, zamykanym na klucz boksie 10U, 21U. Istnieje również możliwość odizolowania własnych szaf w specjalnej klatce, dzięki czemu można dodatkowo zwiększyć stopień bezpieczeństwa fizycznego.
Oferujemy rozwiązania kolokacyjne „szyte na miarę” w dobrej cenie. Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora kolokacji, który ułatwi dopasowanie naszej usługi do indywidualnych potrzeb.
Kolokacja serwerów w szafach współdzielonych
Kolokacja serwera z usługą zdalnych rąk
Remote hands
Zdalne ręce i oczy w usłudze kolokacji serwera – nasza pomoc w nagłych wypadkach, gdy administrator klienta nie może zdiagnozować i usunąć problemu osobiście.
Wystarczy do nas zadzwonić/napisać - my wykonamy czynności zgodnie z poleceniem osoby upoważnionej. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie w przypadku wystąpienia problemu z kolokowanym serwerem. Nasza serwerownia w Gdańsku posiada fachową ekipę techników oraz administratorów gotowych do pomocy.
Kolokacja - zapasowe centrum danych
Posiadasz własną serwerownię, ale chciałbyś zwiększyć bezpieczeństwo przechowywanych danych? Możesz zdublować swoją infrastrukturę i kolokować ją w naszym Data Center lub wydzierżawić serwery/powierzchnię dyskową, dzięki temu stworzysz zapasowe centrum danych.
Kolokacja serwerów w szafach współdzielonych